basalte

Výrobky basalte okouzlují svým elegantním a minimalistickým vzhledem. Při výrobě se používají vysoce kvalitní materiály a ty mají za následek nadčasový design, který se mísí v každém architektonickém prostředí.

Při vývoji a výrobě produktů basalte není kladen důraz jen na to, aby výrobky vypadaly perfektně, ale aby jejich běžné používání byla vždy tak trochu zábava.

Produkty tohoto belgického výrobce jsou pravidelně oceňovány v prestižních designových soutěžích Reddot, iF product design award, Best of Design Plus, Nominee for the German Designpreis, AIT a dalších.

sentido

Dotykový vypínač, který má dvě nebo čtyři dotykové plochy. Plnohodnotně programovatelné doteky mohou ovládat světelné scény či být navázany na jakékoliv funkce inteligetního domu. Sentido má také vnitřní snímač teploty, který diskrétně hlásí teplotu do systému automatizace. Vícebarevné LED podsvícení lze použít pro stav zpětné vazby nebo prostě rozsvítí vypínač ve tmě.

enzo

Vzhled enza je inspirován italským designem z konce padesátých let, kombinuje tak retro a luxus. Jemné zaoblené okraje jsou z leštěného hliníku, zatímco dotyková plocha může být kůže nebo sklo. Technicky je enzo řešeno stejně jako sentido.

deseo

Deseo nabízí jednoduché a inovativní uživatelské rozhraní s 1,7″ OLED displayem a s dotykovými senzory, které umožňují navigaci přes všechny funkce v místnosti. Světla, scény, teplotu a stínění, dokonce i audiosystém může být ovládán dotykem.

via

My tomu říkáme „bludička“. Průchodové světlo v designu a materiálů typických pro basalte.

zásuvky a rámečky

Aby byl program pro dům kompletní, jsou k dispozici unikátní až 3-zásuvky, které mohou být osazeny i USB a RJ-45 porty, a dále také až 5ti rámečky. To vše v typických designech a materiálech basalte.

auro

Malý, rychlý a téměř neviditelný detektor pohybu. Ideální pro instlaci do stropu.

eve a eve table base

Eve je rafinovaně elegantní nástěnný nebo stolní držák pro iPad a iPod. Má jednoduchou konstrukci, instalaci a použití. Celý rám je výsledkem obrábění jednoho kusu hliníku, který je k dispozici s různou povrchovou úpravou jako je kartáčovaný hliník, kartáčovaný hliník černý nebo saténová bílá.