Dahua

Montáž kamerových systémů

Naše společnost zajišťuje kompletní realizaci kamerových systémů Dahua od návrhu až po kompletní realizaci s následným záručním a pozáručním servisem.

Produktové portfolio firmy Dahua zahrnuje: Pokročilý dohledový hardware a software, přístupový systém, zabezpečovací systém, systém videovrátných a inteligentní systémy řízení budov. Dopravní kamerové systémy se čtením SPZ a parkovací systémy.

 

Dahua - specialista na kamerové systémy

Dahua se řídí filozofií „Inovace pro všechny“ a nabízí široké portfolio produktů souvisejících se zabezpečením, od IPC, NVR, HDCVI kamer, HCVR, PTZ kamer, termálních kamer, řízení přístupu, videotelefonu, alarmů atd.

Produkty Dahua jsou založeny na otevřené platformě, která nabízí snadnou integraci s partnery třetích stran prostřednictvím standardní sady SDK.

Dahua - přístupové systémy

Společnost Dahua má ve své nabídce také řadu vstupních IP videotefefonů. Venkovní jednotky mají zabudovanou kameru s IR přísvitem, reproduktor s mikrofonem a zvonkové tlačítko a lze je dále doplnit o čtečku RFID, tlačítkovou klávesnici atd.

V případě že návštěva zazvoní a vy zrovna nejste doma, tak můžete vše vybavit prostřednictvím aplikace ve vašem telefonu. Máte náhled z kamery, můžete komunikovat s návštěvou nebo otevřít branku.