Uživatelsky přátelské řešení

Jednoduchost, funkčnost a spolehlivost šitá na míru Vašim potřebám

smart_home3

Inteligentní instalace

Inteligentní instalace je nasazení řídicího systému v dané aplikaci – často v rodinném domě či bytě. Pak mluvíme o tzv. inteligetním nebo chytrém domě. Dále se dnes už běžně aplikuje řídicí systém v prezentačních prostorách či prostorách, kde je třeba spravovat a ovládat mnoho technologií včetně složité audiovizuální instalace – učebny, zasedací místnosti.

Řídicí systém zde integruje použité technologie. Umožnuje jejich správu jako celku, vizualizaci a programové propojení. Pak lze programově vytvořit vzájemné závislosti různých stavů těchto technologií.

Řídicí systém se pak v dané aplikaci stará o komfort ovládání, zábavu, bezpečnost, úspory, správu a celkový přehled nad celým objektem.

Co všechno nejčastěji integrujeme?

Aplikace na míru

01_ridici_systemy

Řídicí systémy

Specializujeme se na řídící systém výrobce CRESTRON - jednoho z nejlepších systémů na trhu. Dále nabízíme řešení od spolehlivého výrobce LOXONE.

01_knx-eib_prvky

KNX/EIB prvky

Pracující na jednotném systému, decentralizované instalační sběrnice pro řízení provozních procesů v budovách.

Více informací
03_audio_a_video_technika

Audio a video technika

Služby v oblasti audiovizuálních instalací. Navrhneme, dodáme a nainstalujeme audio do rodinného domu i komerčního prostoru.

Více informací
04_multiroom_systemy

Multiroom systémy a plošné ozvučení

Vícezónové ozvučení libovolné místnosti či prostoru. S námi vyřešíte kvalitní reprodukci zdrojů i podkresové ozvučení prostor.

Více informací
05_distribuce_systemu

Distribuce signálů

Umíme řešit distribuci digitálního i analogového obrazu a zvuku na dlouhé vzdálenosti pro různé scénaře - obchody, haly, domácnosti i hotely...

Více informací
06_domaci_kina

Domácí kina

Navrhneme domácí kino do obývajícího pokoje, také si ale poradíme s vybavením kompletního, luxusního privátního kina.

Více informací

Elektronická zabezpečovací signalizace

Nabízíme chytrá a spolehlivá řešení pro zabezpečení Vašeho domova. Ochraňte svůj majetek i blízké.

Více informací

Komerční a školící prostory

Konferenční místnost vybavíme audio a video technikou a zaintegrujeme všechny technologie do uživatelsky jednoduchého ovládání.

Více informací

Klimatizace

Pomůžeme vám se vším od návrhu, dodávky a instalace až pro pravidelný záruční i pozáruční servis. Najdeme pro vás nejvhodnější a cenově přijatelné řešení.

Více informací