Jung

Albrecht Jung GmbH & Co. KG se může pyšnit více než 100 lety úspěšné historie. Za tu dobu se společnost stala specialistou na elektrické spínače a systémy pod heslem „Progress as a Tradition“.

F 40

V jednoduchosti je síla. V řadě ovladačů F 40 lze vybírat mezi 2, 3 a 4 tlačíkovými verzemi, navíc lze kombinovat strojky do vícerámečků, které lze montovat na šířku i na výšku. Nepřeberné množství barevných kombinací a stylů rámečků pak uspokojí výběr i toho nejnáročnějšího zákazníka. Další koncové prvky, jako zásuvky silové, datové, čidla, termostaty, ve stejném designu jsou samozřejmostí.

F 50

Ovladače řady F 50 udělají v ovládání domu jasno. Jsou navržreny tak, že na jedné straně se technologie zapíná a na té druhé zase vypíná. Pro přehlednost je mezi levým a pravým ovládacím polem místo pro popis a ikonky. Barevných a materiálových variant je podobná hromada jako v případě staršího bratříka F 40. Každý strojek F 50 má na rozdíl od F 40 zabudované teplotní čidlo jehož hodnota je posílána do systému domácí automatizace.