VDT showroom

Přijďte si k nám vyzkoušet ovládání Vašeho domu, zasedačky nebo třeba kanceláře pomocí řídicího systému Crestron. Náš showroom simuluje klasický obývací pokoj se sedačkou, závěsy, televizí a konferenčním stolkem na kafe 🙂 Na dotykovém ovládacím panelu nebo tabletu Vám rádi ukážeme a vysvětlíme, jak pohodlné, jednoduché a intuitivní, takové ovládání je.

Osvětlení

Náš showroom je nasvícen hned několika zdroji světla. Některá jsou LED, některá stmívaná, RGB barevná nebo klasická spínaná. Ovládat je lze z ovládací aplikace, z tlačítek na stěně, při odchodu nebo příchodu.. a nebo prostě svítí automaticky, podle toho jak jim to dovolíme.

Zatemnění

Pro názornou ukázku máme v showroomu elektricky ovládané motry závěsů. Jejich pohyb lze opět spouštět z aplikace, z tlačítek, ze scénářů odchodu či příchodu nebo se zatahují autoamaticky dle soumraku a potřeby.

Vytápění a klimatizace

Naši komfortní teplotu ovládáme tím nejjednoduším způsobem.

Názorně Vám předvedeme ovládání vytápění a klimatizace jedním dotykem. Podobně řešíme MaR i v našich instalacích a pro uživatele zjednodušujeme tyto složité systémy snad možná nejvíc možným způsobem.

Audio a video technika

Máme rádi obraz i zvuk. Proto Vám můžeme nabídnout výrobky audio a video z řad profi či pro luxusní domácí využití. V našem showroomu Vám navíc ukážeme jak jednoduše si i tu nejsložitější instlaci s Crestronem zapnete.

Nejen zabezpečovačka

Showroom máme samozřejmě zastřežený s EZS. Ve spojení s naší chytrou instalací nám ale zabezpečovačka hojně slouží i k dalším vychytávkám, jako je třeba příchodová nebo odchodová funkce, detekce otevřených oken a dveří chrání naše závěsy před poškozením, večer v naší nepřítomnosti svítí showroom různobarevně kolemjdoucím na cestu atd.

Náhled obrázků z kamer a vzdálené vpuštění třeba návštěvy, kdy vy se domů terpve blížíte, je samozřejmost.

Integrace KNX

V showroomu používáme stěnová ovládací tlačítka více různých výrobců.

Sentido od basalte například už vůbec nefunguje jako jednúčelový klasický vypínač. U nás s tímto zázrakem můžete ovládat pomocí scén kompletně veškeré osvětlení, zatemnění, audio a video techniku, tlačítko v noci svítí jednou z mnoha barev, čímž může sloužit i jako orientační osvětlení při cestě na toaletu, a v neposlední řadě také snímá teplotu místnosti – mluvíme pak tedy o tzv. room controleru.

Je toho ještě mnohem víc..

Ovládání pouze jednotlivých technologií by byla nuda. Ta správná automatizace a zábava začne, až když se vše propojí a jednotlié technologie pak fungují jako celek. Předvedeme Vám, jak si můžete sami ukládat světelné scény, nastavit vytápění, nastavit automatiky v nepřítomnosti či jak si jednoduše nastavit odchodovou funkci, kdy třeba nějaký den nechcete aby se zatemnily závěsy.