Videokonference

Videokonference

V dnešní době si už jen málokterá firma dokáže představit, že by se mohla obejít bez kvalitní a spolehlivé videokonference. Samozřejmě osobní kontakt se nedá ničím nahradit ale mnohdy je efektivnější vše vyřídit během několika minut vzdáleně, formou videokonference, než strávit hodiny na cestách.

Naše firma zajišťuje kompletní služby od návrhu až po konečnou realizaci se zaškolením a následným záručním a pozáručním servisem.

Řešení na míru

Základním bodem pro vytvoření dobře fungující videokonference je správná volba komponentů pro danou místnost. S menšími místnostmi si hravě poradí různé videokonferenční soundbary se zabudovanou HD kamerou, reproduktory a několika mikrofony. Tyto soundbary se zpravidla připojují k notebooku nebo PC pomocí USB kabelu. 

Pro větší jednací místnosti je vhodnější použít kameru, reproduktory a mikrofony jako samostatné komponenty. Celou sestavu je možné doplnit o dotykový ovládací displej se zabudovaným miniPC.

Pro nejnáročnější zákazníky nabízíme ucelené řešení s napojením videokonference k řídicímu systému místnosti a ovládat pomocí dotykového panelu nejen videokonferenci ale také ostatní technologie v místnosti. Například osvětlení, zatemnění, klimatizaci a vzduchotechniku, projektor s lelktrickým plátnem nebo zobrazovač.