Eelectron

Eelectron je italská společnost, která vyrábí elektronické hardwarové a softwarové zařízení pro KNX instalace. Sortiment výrobků je zaměřen na domácí automatizaci a automatizaci hotelů a budov.

Eelecta HomePad, MiniPad

Designově zajímavá a neokoukaná tlačítka pro ovládání inteligetní domácnosti. Každá ze 4 tlačítkových částí má 2 polohy. Pod tlačítky je 5 LED diod, z nichž je každá plně programovatelná a použitelná buď pro zpětnou vazbu ze systému či jen pro noční podsvícení. Tlačítko navíc může obsahovat teplotní čidlo pro měření teploty v místnosti.

MiniPad je menší bráška HomePadu, který však není nijak funkčně omezen.

GlassPad

Skleněný GlassPad je k dispozici v bílé nebo černé variantě. Tento výrobek je vyráběn ve 4 různých funkčních variantách: 3 nebo 4 dotykové ovládací plošky a to v jedné řadě, či stejný počet ovládacích plošek ale ve dvou řadách. Každý kanál má pak vlastní LED signalizaci a celé tlačítko může být orientováno vertikálně nebo horizontálně. Přizpůsobení skleněné barvy, ikon a poipisků je k dispozici na vyžádání.

9025 a 9025 s RGB

Řada přepínačů 9025 se skládá z kapacitních tlačítek ve variantách 2, 4, 6, 8 nebo 10 dotykových plošek. Každý kanál může ovládat jakoukoliv funkci domácí automatizace. Každý strojem opět obsahuje teplotní čidlo a lze ho v systému použít pro ovládání vytápění či chlazení. Podobně jako GlassPad může být skleněná plocha 9025 v černé nebo bílé barvě.

Verze 9025 s RGB má v prostřed lištu s LED RGB diodou, která může být použita pro zpětné vazby či noční podsvícení.