Hikvision

Montáž kamerových systémů

Naše společnost zajišťuje kompletní realizaci kamerových systémů Hikvision od návrhu až po kompletní realizaci s následným záručním a pozáručním servisem.

Kamerové systémy pro rodinné domy / školy / hotely / bytová družstva / průmyslové budovy.

CCTV - kamerové systémy

Dohledové systémy od společnosti Hikvision jsou dlouhodobě na špici v oblasti kamerových systémů. Jejich portfolio zahrnuje kompletní sortiment pro vytvoření dlouhodobě a spolehlivě funkčního řešení.

Kamery Hikvision disponují celou řadou doplňkových  funkcí, které zajišťují dokonalé přizpůsobení pro danou instalaci a požadavky zákazníka.

Přehled některých vlastností IP kamer

  1. Rozlišení – 2Mpix, 4Mpix nebo 8Mpix
  2. Světelná citlivost –  0,01 až 0,001 lx
  3. WDR – reálné vyvážení protisvětla
  4. AcuSense technologie – DEEP LEARNING – analýza na odfiltrování falešných poplachů, detekuje osoby či vozidla pro snadné vyhledávání v záznamu a pro úsporu prostoru na pevném disku.
    Nereaguje na plané poplachy, jako například déšť, sněžení, pohyb listů ve větru, střídání světla a stínu atd..
  5. ColorVu – Kamery s technologií ColorVu vykreslují snímky v živých barvách při slabém osvětlení, dokonce až 0,0005 luxů – to je stejné osvětlení jako bezměsíčná, hvězdami osvětlená noc.
  6. SMART funkce – analýza chování, překročení linie, detekce průchodů, detekce narušení oblasti, detekce obličeje
  7. Vestavěný mikrofon a reproduktor
  8. IR přísvit až do 80m

Elektronické vstupní systémy Hikvision

Společnost Hikvision má ve své nabídce i řadu vstupních IP videotefefonů. Venkovní jednotky mají zabudovanou kameru s IR přísvitem, reproduktor s mikrofonem a zvonkové tlačítko a lze je dále doplnit o čtečku RFID, tlačítkovou klávesnici atd.

V případě že návštěva zazvoní a vy zrovna nejste doma, tak můžete vše vybavit prostřednictvím aplikace ve vašem telefonu. Máte náhled z kamery, můžete komunikovat s návštěvou nebo otevřít branku.